2024-03-09

Do jakiego lekarza się udać? Gdzie szukać pomocy?

Od dziecka drżą mi ręce mięśnie mam niskie TSH, FT3, FT4 w normie, ale objawy nadczynności występują, jak drżenie, nerwowość, nadpobudliwość jestem bardzo szczupły, od dziecka nie mogę tak funkcjonować. Dziesięć lat temu miałem przeciwciała anty TG podwyższone, teraz nie. Lekarze mnie totalnie ignorują - proszę o radę co mam robić. Rzuciłem prace, nie dam rady pracować, a lekarze nie robią nic. Myślałem nad tym co może być niewidoczne w badaniach jak np. guzki. Stres u nikogo nie powoduje takich objawów, tym bardziej że to od dziecka i wygląda inaczej. Jeden lekarz neurolog wykluczył wszystko, drugi przepisał nam leki na drżenie kinetyczne, które trochę pomagają, ale nie na tyle bym nie szukał pomocy. Psychiatra - każdy co innego gada, tak samo neurolog jedni drugich wykluczają, jestem w miejscu, gdzie jeden zaprzecza drugiemu, a ja się męczę. Moja mama ma nadczynność, guzki i miała mieć operacje, bierze leki. Ja nie mam żadnej depresji, nerwicy już też nie tylko symptomy somatyczne niszczą mi życie. Stres objawy nasila, ale nie każdy ma objawy ze stresu. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stres w Katowicach Stres w Dąbrowie Górniczej Stres w Łodzi Nadczynność tarczycy we Wrocławiu Psychiatra we Wrocławiu Psychiatra w Bydgoszczy Psychiatra w Częstochowie Psychiatra w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4