2023-05-20

Czy to normalne w depresji, że ktoś przez tę chorobę zaprzestaje słuchać muzyki?

Ja teraz słucham bardzo mało muzyki, a kiedyś potrafiłam robić to na okrągło. Muzyka już nie sprawia mi prawie żadnej przyjemności, a kiedyś była moją pasją. Gdy próbuję słuchać piosenek to żadna mi się nie podoba.

Osoby zmagające się z depresją, przy obniżonym poziomie nastroju, mogą mieć trudności w wykonywaniu czynności, które kiedyś wykonywały bez większych problemów lub które im sprawiały przyjemność. Jeśli chorujesz na depresję, to jest całkowicie możliwe, że słuchanie muzyki mogło przestać Ci sprawiać Ci przyjemność. W poprawie nastroju i Twojego zdrowia psychicznego może pomóc Ci uczestniczenie w terapii indywidualnej i pomoc specjalisty.


Bezpłatny telefon dla dorosłych, którzy doświadczają kryzysu: 116 123
Antydepresyjny telefon zaufania Fundacji Itaka: 22 484 88 01
Antydepresyjny Telefon Forum Przeciwko Depresji: 22 594 91 00
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia psychiczne w Częstochowie Depresja w Gliwicach Depresja w Łodzi Zaburzenia psychiczne w Lublinie Depresja w Toruniu Psychiatra w Gliwicach Psychiatra w Łodzi Psycholog w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4