2022-12-21

Czy szerokość moczowodu wpływa na starania o dziecko?

Jako dziecko miałam zoperowany moczowód (był za szeroki i zwężono mi go). Mój partner natomiast ma zbyt wąski moczowód i cierpi też na kamicę nerkową. Czy to jest znaczący problem przy staraniach o ciążę? Czy np. trzeba w tej sytuacji przyjmować większą dawkę suplementów niż zalecana? Jak postępować w takiej sytuacji?

Nie powinno to mieć wpływu na starania o dziecko, choć warto poinformować o tym lekarza prowadzącego Pani leczenie.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Gliwicach Ciąża w Katowicach Kamica nerkowa w Gliwicach Kamica nerkowa w Katowicach Ciąża w Warszawie Ciąża w Dąbrowie Górniczej Kamica nerkowa w Warszawie Kamica nerkowa w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6211
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16238
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+143
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4