2024-02-11

Czy przy stłuczeniu biodra lewego, ból może przechodzić na prawy pośladek i pachwiny?

Stłuczenie było już miesiąc temu, a ból nie ustępuje.

Może, ale konieczna jest wizyta stacjonarna aby Pacjenta zbadać i zobaczyć czy nie jest to coś więcej niż stłuczenie. Warto rozważyć wykonanie badania obrazowego.
zalecana jest wizyta stacjonarna u ortopedy, konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból biodra w Gliwicach Ból biodra w Białymstoku Ból biodra w Bielsku-Białej Ból biodra w Łodzi Ból biodra w Katowicach Ból biodra we Wrocławiu Ból biodra w Częstochowie Ból biodra w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4