Czy przy drugim porodzie mogę mieć ponowne problemy z zatamowaniem krwi?

Mam 32 lata, raz rodziłam naturalnie (mając 18 lat). Byłam nacinana, a zaraz po urodzeniu syna przy szyciu ciężko było zatamować krew. Pamiętam, że dostałam jakieś leki dożylnie serce bardzo szybko biło, miałam wrażenie, że odpłynę - nie pamiętam jakie leki dostałam. Miałam mieć przetaczaną krew, ale jednak do tego nie doszło. Lekarz zapytał czy mam problemy z krzepnięciem, w sumie to nie pamiętam teraz czy coś takiego miało miejsce, żebym miała problem z krzepnięciem. Nieraz jak się gdzieś mocniej przecięłam to leciala mi krew dość długo. Moje pytanie jest takie, czy to może być problem z krzepnięciem krwi i czy przy drugim porodzie może być to samo. Boję się, że mogę się wykrwawic. Choć ginekolog zapewnia, że nikt w szpitalu nie da mi się wykrwawić, ale po czymś takim bardzo się boję. 

Proszę wykonać badania w kierunku zaburzeń krzepnięcia krwi.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi