Czy przebarwienia pojawiające się po stosunku mogą zniknąć całkowicie?

Jakiś czas temu odbyłem stosunek seksualny bez zabezpieczenia, a po paru dniach pojawiło się zaczerwienie główki penisa i ujścia cewki moczowej. Zastosowałem maść na grzybicę i po tygodniu stosowania odbarwienia zostały, chociaż nie czuję swędzenia ani bólu, nie ma także żadnej wydzieliny. Czy nadal stosować maść? Kiedy te przebarwienia mogą zniknąć?

Wskazana konsultacja dermatologa/wenerologa.
tak mogą zniknąć, zalecana konsultacja dermatologiczna
Proszę zgłosić się na konsultację wenerologiczną celem ewentualnej dalszej diagnostyki i dobrania odpowiedniego leczenia.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Krakowie Wenerolog w Warszawie Dermatolog w Gliwicach Dermatolog w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4055
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10796
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi