Czy niegojący się pieprzyk może oznaczać czerniaka?

Z cztery tygodnie temu rozdrapałam pieprzyk, urósł, zrobił się wypukły i od tamtej pory nie chce się zagoić. Swędzi, jest zaczerwieniony wokół, chyba krwawi, bo robią się strupki i jakby pęknięcia. Byłam pewna, że do dwóch tygodni mi się zagoi, ale jest on w takim miejscu, że cały czas ramiączka o niego zahaczają (pomyślałam, że to jest przyczyną), więc obserwowałam go dalej i starałam się ograniczyć kolejne mechaniczne uszkodzenia. Ale niestety do dermatologa umówiona dopiero jestem dopiero za kolejne dwa tygodnie. Oszaleję do tego czasu. Czy może to być czerniak?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby skóry w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Choroby skóry w Katowicach Dermatolog w Katowicach Choroby skóry w Warszawie Choroby skóry w Krakowie Dermatolog w Bielsku-Białej Choroby skóry w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z