2023-11-01

czy mimo niedrożności nosa przyczyną ciągłego nawrotu mogą być zatoki?

Mam 25 lat, kobieta. Choroby przewlekłe Hashimoto i zespół jelita drażliwego. Od 3-6 miesięcy walczę z nawracającym zapaleniem gardła (brak gorączki, zaczerwienienie, obrzęk gardła, migdałki bez białego nalotu, bez kataru, ból przy przełykaniu, leki przeciwbólowe dają ulgę na chwilę lub następuje kilkudniowa- tygodniowa poprawa). Wykonałam antybiogram- nie wykryto wzrostu flory patogennej. Najbardziej dokuczliwym objawem jest ciągła obecność flegmy na tylnej ścianie gardła. Chcę się udać do lekarza rodzinnego, ale w najbliższym czasie nie mam ku temu możliwości ze względu, iż zapisana jestem do ośrodka w miejscu zamieszkania, a obecnie jestem w mieście, w którym studiuje.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból gardła w Bielsku-Białej Ból gardła w Krakowie Ból gardła w Dąbrowie Górniczej Ból gardła w Katowicach Ból gardła w Częstochowie Ból gardła w Gliwicach Ból gardła w Warszawie Ból gardła w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15637
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4