2020-12-09

Czy masturbacja u mężczyzny w szczęśliwym związku jest normalna?

Czy masturbacja u mężczyzny w szczęśliwym związku jest normalna? Dlaczego niektóre kobiety mają problem z tym i czują się, jakby były zdradzone? Jak sobie z tym poradzić, przepracować, by świadomość, że partner może się masturbować podczas prysznica np. jest czymś normalnym? Nie wpływa to na relacje w związku poza tym uczuciem zazdrości u partnerki, co czasem wpływa na jej nastrój.

W powyższej sprawie proszę zgłosić się do specjalisty seksuologa.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Seksuolog w Warszawie Seksuolog w Dąbrowie Górniczej Seksuolog w Katowicach Seksuolog w Bielsku-Białej Seksuolog w Krakowie Seksuolog w Gliwicach Seksuolog w Częstochowie Seksuolog we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4