2021-05-08

Czy ból pleców może być powodowany przez kamicę nerkową?

W październiku zaczęły bardzo boleć mnie plecy, ból promieniuje do nogi z prawej strony. Miałam wykonane sporo badań, bo podejrzewano, że to kręgosłup, który był złamany. Czy możliwe jednak, że skoro ból dokucza mi cały czas, jest to kamica nerkowa? Została ona stwierdzona przez USG, bo nadal bardzo intensywnie odczuwam ból. Co mogę zrobić, żeby móc normalnie funkcjonować?

Wskazana konsultacja lekarska z możliwością zapoznania się z wszelkimi dotychczas wykonanymi badaniami (na jakim tle złamanie kręgosłupa? obraz nerek i lokalizacja w nich kamieni w usg), aby lekarz mógł ukierunkować dalszą diagnostykę (poszerzyć ją np. o badania laboratoryjne, badanie i usg ginekologiczne czy konsultacje specjalistyczne).
Może to być kamica. Wskazana konsultacja stacjonarna z pełnym badaniem fizykalnym.
Powyższe objawy mogą być wywołane kamicą moczową.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból pleców w Opolu Fizjoterapeuta w Dąbrowie Górniczej Ból pleców we Wrocławiu Ortopeda w Gliwicach Fizjoterapeuta w Opolu Kamica nerkowa w Dąbrowie Górniczej Ból pleców w Warszawie Fizjoterapeuta we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6317
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16384
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+148
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4