Czy ból pleców może być powodowany przez kamicę nerkową?

W październiku zaczęły bardzo boleć mnie plecy, ból promieniuje do nogi z prawej strony. Miałam wykonane sporo badań, bo podejrzewano, że to kręgosłup, który był złamany. Czy możliwe jednak, że skoro ból dokucza mi cały czas, jest to kamica nerkowa? Została ona stwierdzona przez USG, bo nadal bardzo intensywnie odczuwam ból. Co mogę zrobić, żeby móc normalnie funkcjonować?

Wskazana konsultacja lekarska z możliwością zapoznania się z wszelkimi dotychczas wykonanymi badaniami (na jakim tle złamanie kręgosłupa? obraz nerek i lokalizacja w nich kamieni w usg), aby lekarz mógł ukierunkować dalszą diagnostykę (poszerzyć ją np. o badania laboratoryjne, badanie i usg ginekologiczne czy konsultacje specjalistyczne).
Może to być kamica. Wskazana konsultacja stacjonarna z pełnym badaniem fizykalnym.
Powyższe objawy mogą być wywołane kamicą moczową.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi