Czy bez operacyjnego usunięcia odłamków kości można wrócić do pełnej ruchomości stawu?

Dwa miesiące temu spadłam ze schodów, złamałam kostkę i "stłukłam" staw łokciowy. Od tego czasu łokieć jest niestabilny, nie mogę go wyprostować, "przeskakuje" podczas ruchów skrętnych. W USG wyszły drobne fragmenty kostne w okolicy stawu promieniowo-ramiennego i zalecono RTG. Na kolejnej wizycie stwierdzono, że są widoczne fragmenty kostne okolicy główki promieniowej k ramiennej (możliwe wygojone złamanie głowy k promieniowej). Lekarz zalecił rehabilitację gdyż stwierdził, że artroskopia w celu usunięcia tych odłamków jest nieopłacalna dla szpitala, ale mogę szukać lekarza, który się podejmie tej operacji. Czy jest możliwe, aby w tym stanie osiągnąć pełny zakres zgięcia i wyprostu bez usunięcia tych odłamków?

Dzień dobry, zapraszam z wynikami badań USG i RTG - ocenimy rozległość urazu - zapraszam na konsultacje - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Proszę z pełną dokumentacją medyczną zgłosić się do fizjoterapeuty, który będzie mógł ocenić stopień zmian przeprowadzając badanie fizykalne i ocenić pod kątem powrotu do sprawności. Dodatkowo wskazana konsultacja ortopedyczna - warto zasięgnąć opinii porównawczej kolejnego ortopedy.
aby odpowiedzieć na Pani pytanie konieczna jest dogłębna analiza rtg i usg wykonana przez specjalistę ortopedę
Proszę zgłosić się z pełną dokumentacją medyczną do ośrodka wykonującego takie zabiegi. Po przeprowadzonym badaniu i ocenie dokumentacji lekarz udzieli odpowiedzi.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Fizjoterapeuta w Dąbrowie Górniczej Fizjoterapeuta w Gliwicach Fizjoterapeuta w Warszawie Fizjoterapeuta w Krakowie Fizjoterapeuta w Bielsku-Białej Fizjoterapeuta w Katowicach Fizjoterapeuta we Wrocławiu Fizjoterapeuta w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z