Czy bardzo obfity okres może oznaczać poronienie?

Uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia w dni płodne, a dostałam dużo bardziej obfitego okresu niż zwykle, dzień po terminie miesiączki. Także miałam bolesne skurcze i ból podbrzusza, przez który nie mogłam podnieść się z łóżka. Z krwią wypływały skrzepy i tak jakby małe fragmenty tkanek. Dzień później dalej tak jest.
Na podstawie powyższych objawów nie można niczego zdiagnozować ze 100% pewnością. Można wykonać test ciążowy a najlepiej udać się do ginekologa na osobistą wizytę.
Proszę udać się na stacjonarną wizytę do ginekologa z badaniem wewnętrznym i USG.
Bez badania ginekologicznego nie da się ustalić czy doszło do wczesnego poronienia.
należy zgłosic sie do ginekologa na usg
Należy wykonać test ciążowy i zgłosić się do ginekologa.
Należy zgłosić się do ginekologa.
konieczna jest wizyta stacjonarna ginekologiczna.
Proszę umówić wizytę ginekologiczną lub jeśli dolegliwości są bardzo nasilone proszę zgłosić się do izby przyjęć oddziału ginekologicznego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi