2024-01-18

Co może być powodem, że nie ma wciąż pełnego wyprostu po takim czasie?

Jestem 5 miesięcy po artroskopii kolana lewego. Diagnoza boczne przyparcie rzepki. Było wykonane podcięcie troczków oraz była nastawiana rzepka na właściwe miejsce. Problemem jest brak wyprostu podczas chodzenia. Wygląda to tak, że jak dużo pochodzę, to noga odskakuje na boki. Wchodzenie po schodach też mi sprawia problemy, gdyż jak wchodzę, to odczuwam duży ból w kolanie. Przeszłam już trochę rehabilitacji, jest lepiej, ale nadal jest brak wyprostu. Dlaczego tak się dzieje? Dzieje się też tak, że idąc, szuram stopą lewej nogi? Po zabiegu nosiłam ortezę zegarową 4 miesiące. Być może.za długo, ale stosowałam się do zaleceń ortopedy. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Częstochowie Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4