2023-12-18

Ból w zgięciu kolana - czym może być spowodowany?

Od około 3 miesięcy mam ból w zgięciu kolana oraz uczucie spuchniętej łydki czasami odczuwam w niej ciężkość, jakby był w niej kamień. Na usg nic nie wyszło (lekarz podejrzewał torbiel Bakera) w lipcu miałam robiony Doppler - badanie wyszło bardzo dobre. Będę wdzięczna, za jakąkolwiek poradę.

warto by było udać się na konsultację ortopedyczną oraz wykonać badanie MRI stawu kolanowego
Wskazana wizyta u ortopedy i dalsze badania diagnostyczne.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ból kolana w Poznaniu Ból kolana w Gdańsku Ból kolana w Dąbrowie Górniczej Ból kolana w Rzeszowie Ból kolana w Gliwicach Ból kolana w Warszawie Ból kolana w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4