Ból opuszków palców - z jakim lekarzem się skonsultować?

Choruję na toczeń układowy z niedowładem spastycznym kończyn dolnych. Od jakiegoś tygodnia w dłoniach zaczęły mnie boleć opuszki palców do takiego stopnia ze nie mogę ani nic wziąć, ani nacisnąć. Dodam, że wcześniej miałam podejrzenie sny moczanowej i lekarz zalecił milurit oraz ketonal? Proszę mi poradzić do jakiego lekarza się udać?
Proszę zgłosić się do lekarza reumatologa, który po przeprowadzonym badaniu fizykalnym i zleceniu badań dodatkowych przepisze odpowiednie leki.
Moim zdaniem trzeba zacząć od oceny skuteczności leczenia dny moczanowej, proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym
zalecam wizyte u reumatologa
Zacząć od wizyty u swojego lekarza rodzinnego, potem reumatolog.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi