Ból miednicy przy staniu i leżeniu - jakie mam rokowania?

Mam 39 lat i od kilku miesięcy dokuczający ból miednicy, przy staniu i leżeniu i jakimkolwiek ruchu, promieniujący do nóg. Opis RTG: asymetria ustawienia miednicy, zwężenie szpar stawowych stawów biodrowych w miejscach ich największego obciążenia ze sklerotyzacją panewek, zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach stawowych stawów biodrowych, zmiany zwyrodnieniowe w spojeniu łonowym, zwężenie szpar stawowych, zmiany zwyrodnieniowe powierzchni stawowych z podchrzęstną skerotyzacją w stawach krzyżowo-biodrowych.  Wizyta u ortopedy dopiero za miesiąc, pytanie mam takie czy jest szansa, że będzie lepiej? Jak tak to co robić? Skąd aż tyle zmian zwyrodnieniowych w takim wieku?
Dla wskazania przyczyn wielu zmian zwyrodnieniowych należy zebrać dokładny wywiad. Zastosowane prze specjalistę leczenie spowoduje zapewne zmniejszenie dolegliwości.
Na ostatnie pytanie nie da się odpowiedzieć, brak informacji. Proszę w międzyczasie umówić się na wizytę u fizjoterapeuty.
celem oceny rokowania nalezy udac sie na wizyte stacjonarna do lekarza

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6956
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi