Cisatracurium Kabi

Nazwa Produktu Leczniczego
Cisatracurium Kabi
Nazwa powszechnie stosowana
Cisatracurium
Postać farmaceutyczna
Roztwór do wstrzykiwań / do infuzji
Substancja czynna
Cisatracurium 2 mg/ml
Podmiot odpowiedzialny
Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
Konsultacja z e-receptą Konsultacja z Receptą Konsultacja z e-receptą

Cisatracurium Kabi - podstawowe informacje o leku:

Cisatracurium Kabi to lek z grupy zwiotczających mięśnie, który stosuje się w różnego rodzaju zabiegach chirurgicznych u pacjentów dorosłych i dzieci powyżej 1 miesiąca życia. Lek ten jest również stosowany w celu ułatwienia wprowadzenia plastikowej rurki do tchawicy pacjenta, jeśli wymaga on wspomagania oddychania. Ponadto, Cisatracurium Kabi jest stosowany na Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej (OIOM) w celu zwiotczenia mięśni.

Wskazania do stosowania:

Cisatracurium Kabi jest wskazany do stosowania w zabiegach chirurgicznych i innych rodzajach zabiegów u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 1 miesiąca. Cisatracurium Kabi jest również wskazany do stosowania u dorosłych wymagających intensywnej opieki medycznej. Cisatracurium Kabi może być stosowany w terapii uzupełniającej podczas znieczulenia ogólnego lub z lekami uspokajającymi na Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej (OIOM) w celu zwiotczenia mięśni szkieletowych oraz ułatwienia stosowania intubacji dotchawiczej i wentylacji kontrolowanej.

Pliki do pobrania

Cisatracurium Kabi  - ulotka (pdf) Pobierz separator download Cisatracurium Kabi  - ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) Pobierz separator download

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

więcej więcej

Znajdź specjalistę w swojej okolicy

Miasto
search
search
Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Łódź
Katowice
Gdańsk
Szczecin
Opole
Rzeszów
Bydgoszcz
Lublin
Gorzów Wielkopolski
Białystok
Kielce
Olsztyn
Specjaliści
search
search
Schorzenia
search
search
Usługi
search
search
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4 baza leków e-Recepta