Zanik popędu seksualnego po kwetiapinie

Mam 39 lat, brałem lek kwetiapinę przez 6 lat, musiałem odstawić, bo zanikł mi kompletnie popęd seksualny, choć miałem zdrowy popęd. Po leczeniu stałem się impotentem, minęło już 6 miesięcy po odstawieniu i nic się nie zmienia. W internecie wyczytałem, że jest to zespół dysfunkcji po SSRi, jak można to leczyć? Mój psychiatra stwierdził, że nie słyszał o czymś takim.

Kwetiapina nie jest lekiem z grupy SSRI. ChPL leku nie wymienia zaburzeń libido w działaniach niepożądanych związanych ze stosowaniem leku. Wskazana konsultacja z seksuologiem.
Ten lek nie powinien powodować tego problemu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi