Zabieg fali uderzeniowej na stopę podczas leczenia zastrzykami ze sterydami.

Ile czasu trzeba odczekać po zastrzyku ze sterydu w piętę (na zapalenie rozcięgna podeszwowego) zanim będzie można pójść na falę uderzeniową? Czy można falę uderzeniową stosować równocześnie na dwie pięty? I jeszcze jedno pytanie: czy widoczny gołym okiem stan zapalny (czerwona bolesna pięta) jest przeciwskazaniem do fali uderzeniowej? Dodam, że z zapaleniem rozcięgna podeszwowego w prawej stopie walczę od lutego 2022 niestety na razie bezskutecznie pomimo 3 zastrzyków ze sterydów, rehabilitacji, krioterapii i jonoforezy. W lewej stopie zapalenie rozcięgna pojawiło mi się miesiąc temu.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3435
Pytań zadanych
przez pacjentów
8282
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi