Wypadające włosy z nóg, osłabianie, wzdęty brzuch. Jakie badania wykonać?

Dzień dobry. Mojemu tacie wypadają włosy z nóg. Na głowie nie ma już od 20 r.ż. bo to genetyczne. Ale o nogi to się martwię. Ogólnie teraz jakiś słaby jest, wejdzie po schodach to się męczy. Ma 41 lat. Czasem ma kłucie w klatce, zgagę też często ma, mało je, ma taki wzdęty brzuch. Ma wysokie ciśnienie (ale to ma odkąd pamiętam). Nie wiem, czy to może coś z sercem, jelitami czy może jakiś nowotwór. I nie chce iść do lekarza, może powie mi lekarz co to może być a przede wszystkim jakie badania ma sobie zrobić? Kał, mocz, EKG czy jeszcze inne?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi