Wypadające włosy z nóg, osłabianie, wzdęty brzuch. Jakie badania wykonać?

Dzień dobry. Mojemu tacie wypadają włosy z nóg. Na głowie nie ma już od 20 r.ż. bo to genetyczne. Ale o nogi to się martwię. Ogólnie teraz jakiś słaby jest, wejdzie po schodach to się męczy. Ma 41 lat. Czasem ma kłucie w klatce, zgagę też często ma, mało je, ma taki wzdęty brzuch. Ma wysokie ciśnienie (ale to ma odkąd pamiętam). Nie wiem, czy to może coś z sercem, jelitami czy może jakiś nowotwór. I nie chce iść do lekarza, może powie mi lekarz co to może być a przede wszystkim jakie badania ma sobie zrobić? Kał, mocz, EKG czy jeszcze inne?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5243
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi