Wyczuwanie zapachu papierosów, a infekcje zatok.

Od kilku lat mam problemy z zatokami. Gdy zaczynają mi dokuczać, leczę się doraźnie domowymi sposobami. Od jakiegoś czasu mam problem z węchem, bez powodu odczuwam zapach dymu papierosowego. Staje się to coraz bardziej uciążliwe. Czy to może być powiązane z infekcjami zatok? Czy ta dolegliwość przejdzie sama czy może muszę się udać do lekarza?

Dzień dobry, na to pytanie najbardziej rzetelnie odpowiedziałby laryngolog.
Z poważaniem
Edyta Linkiewicz
terapeuta EEG Biofeedback
EEG Gabinet Terapii
ul. prof. Władysława Szafera 1/U6
31-543 Kraków
Wskazana konsultacja laryngologiczna; warto rozważyć również konsultację neurologiczną.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3911
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10049
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi