Wyczuwanie zapachu papierosów, a infekcje zatok.

Od kilku lat mam problemy z zatokami. Gdy zaczynają mi dokuczać, leczę się doraźnie domowymi sposobami. Od jakiegoś czasu mam problem z węchem, bez powodu odczuwam zapach dymu papierosowego. Staje się to coraz bardziej uciążliwe. Czy to może być powiązane z infekcjami zatok? Czy ta dolegliwość przejdzie sama czy może muszę się udać do lekarza?

Dzień dobry, na to pytanie najbardziej rzetelnie odpowiedziałby laryngolog.
Z poważaniem
Edyta Linkiewicz
terapeuta EEG Biofeedback
EEG Gabinet Terapii
ul. prof. Władysława Szafera 1/U6
31-543 Kraków
Wskazana konsultacja laryngologiczna; warto rozważyć również konsultację neurologiczną.
Zalecana konsultacja laryngologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3435
Pytań zadanych
przez pacjentów
8282
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi