Wpływ marihuany na cukrzycę typu 1.

Od niedawna choruje na cukrzyce typu 1. Jako młoda osoba, aktywnie biorąca udział w życiu towarzyskim, zacząłem czytać na temat alkoholu i narkotyków (marihuany). Temat alkoholu jest bardzo dobrze opisany i wyjaśniony. Temat marihuany niestety nie. Stąd moje pytanie na temat tej używki, czy jest niebezpieczne jej zażywanie w cukrzycy typu 1.
Zażywanie narkotyków jest ogólnie niebezpieczne i szkodliwe dla zdrowia, niezależnie od występujących chorób przewlekłych.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi