Uczucie drętwienia i osłabienia mięśni po jednej stronie ciała.

Od sierpnia ubiegłego roku odczuwałam drętwienia i mrowienia lewej ręki i lewej nogi. Dodatkowo odczuwam ból kręgosłupa w okolicy lędzwiowej. Byłam u neurologa, który przeprowadził od tego czasu badanie neurologiczne, badania krwi oraz rezonans głowy. Badania nie ujawniły żadnych nieprawidłowości. Od około tygodnia zaczęłam odczuwać osłabienie mięśni początkowo w lewej ręce, obecnie zaś osłabione są obie ręce, ramiona, plecy miedzy łopatkami i nogi. Czasem mięśnie męczą się bardzo szybko, a czasem odczuwam ich lekkie drżenie. Bardzo proszę o pomoc co może być przyczyną i jakie badania jeszcze wykonać, bo bardzo mnie ten stan martwi, a wizytę u neurologa mam dopiero za 3 tygodnie.

W przypadku nasilenia objawów należy zgłosić się na SOR.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby neurologiczne w Warszawie Choroby neurologiczne w Dąbrowie Górniczej Choroby neurologiczne w Bielsku-Białej Choroby neurologiczne w Katowicach Drętwienie w Dąbrowie Górniczej Drętwienie w Katowicach Neurolog w Dąbrowie Górniczej Drętwienie w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z