Szumy i zawroty głowy, bóle mięśni i stawów, problemy ze snem - co może być przyczyną?

Mam 47 lat. Od około dwóch miesięcy mam szumy w głowie i zawroty głowy. Kilka lat temu miałam uraz kręgosłupa szyjnego i byłam niedotleniona. Bolą mnie mięśnie i stawy. Mam problemy ze snem i niespokojne nogi. Bywa, że w jednym momencie, tak z niczego puchną mi dłonie. Czuję się rozbita, a teraz jeszcze mam półpasiec. Ja, która jeszcze trzy miesiące temu byłam pełna energii. Bardzo proszę o pomoc.
Proszę skontaktować się z lekarzem, który po zebraniu szczegółowego wywiadu zleci dodatkowe badania i wdroży leczenie.
wymaga Pani przeprowadzenia diagnostyki.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi