Szum w głowie, problemy z przełykaniem i omdlenia

Od kilku miesięcy dręczy mnie szum w głowie. Mam problemy z połykaniem, to jest takie dziwne uczucie jakby gryzło i ściskało w gardle. Ostatnio mało co nie zemdlałem, zaczęło mi szumieć w głowie i przez chwilę praktycznie nie widziałem. Obraz mi się rozmył. Czułem się bardzo słabo i czułem nudności. Już drugi raz mi się to powtórzyło. Za pierwszym razem przez chwilę nic nie słyszałem, tylko ten szum w głowie. Od ponad roku cierpię na silne bóle głowy. Mam 24 lata. Co może być tego przyczyną?
Proszę umówić się na konsultację z lekarzem specjalistą neurologii. Pokieruje Pana ewentualnie na dalsza diagnostykę. Pozdrawiam życząc zdrowia.
zalecam wizyte u neurologa
zalecam wykonanie MR kregosłupa i kosultacje z neurologiem
należy zgłosić się do neurologa.
należy zgłosić się do neurologa.
Należy zgłosić się do neurologa.
Zalecana konsultacja neurologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi