Spóźniający się okres i biała wydzielina

Jakieś 4 miesiące temu uprawiałam seks z chłopakiem i przez 4 miesiące normalnie miesiączkowałam, lecz teraz spóźnia mi się okres. Zamiast niego jest biała wydzielina. Nie mam ostatnio dość dużo stresu, a w diecie i aktywności nic nie zmieniłam. Proszę o poradę co zrobić w takiej sytuacji.
Proszę udać się na stacjonarną wizytę do ginekologa, który po przeprowadzonym badaniu postawi rozpoznanie i ustali dalszy sposób postępowania.
proszę zgłosić się do ginekologa celem wykonania badania usg
Udać się do lekarza.
Dzień dobry,
Proszę umówić wizytę u ginekologa celem poszerzenia diagnostyki o usg miednicy mniejszej i ewentualnie posiew wymazu z pochwy.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi