Spóźniający się okres i biała wydzielina

Jakieś 4 miesiące temu uprawiałam seks z chłopakiem i przez 4 miesiące normalnie miesiączkowałam, lecz teraz spóźnia mi się okres. Zamiast niego jest biała wydzielina. Nie mam ostatnio dość dużo stresu, a w diecie i aktywności nic nie zmieniłam. Proszę o poradę co zrobić w takiej sytuacji.
Proszę udać się na stacjonarną wizytę do ginekologa, który po przeprowadzonym badaniu postawi rozpoznanie i ustali dalszy sposób postępowania.
proszę zgłosić się do ginekologa celem wykonania badania usg
Udać się do lekarza.
Dzień dobry,
Proszę umówić wizytę u ginekologa celem poszerzenia diagnostyki o usg miednicy mniejszej i ewentualnie posiew wymazu z pochwy.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi