2021-02-11

Sposób na zaparcia u niemowlaka

Jak radzić sobie z zaparciami u niemowlaka? Córka ma niecałe 2 miesiące. Kupy już nie robi 3 dzień. Co jest nie dobre dlatego, że na dodatek ma przepuklinę pępkową. Pani doktor powiedziała, żeby jak najmniej płakała i żeby się nie prężyła. No ale mała nie mogąc zrobić kupy niestety to robi.
Dzień Dobry, wszystko zależy od tego jakie leki dotychczas były stosowane i jaki był ich skutek działania.
Najważniejsze pytanie na które na początku trzeba odpowiedzieć, to jak jest karmiona córka- kamienie naturalne czy mleko modyfikowane?
Za mało informacji, należy porozmawiać na ten temat ze swoim pediatrą bo należy omówić wiele aspektów.
Dobry wieczór, powinna się Pani jak najszybciej zgłosić z dzieckiem do pediatry.
Należy zgłosić się do pediatry. Kluczowy jest dokładny wywiad.
nalezy poszerzyc diagnostyke, zalecam wizyte u pediatry
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaparcia w Bielsku-Białej Zaparcia w Katowicach Zaparcia w Dąbrowie Górniczej Zaparcia w Warszawie Zaparcia w Częstochowie Zaparcia w Krakowie Zaparcia w Poznaniu Zaparcia w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4