2023-11-12

Skończyły mi się zastrzyki testosteronu a kolejną wizytę mam dopiero w styczniu (nfz) czy mogę liczyć na wypisanie recepty na testosteron?

Po przekroczeniu 50 lat postanowiłem zrobić sobie kompletne badania: kardiolog, urolog, endokrynolog, rezonans głowy i kręgosłupa. Wszystko wyszło ok. za wyjątkiem niskiego poziomu testosteronu. Od roku jestem pod opieką endokrynologa i przyjmuje co 3 tygodnie zastrzyk testosteronu. 

Konsultacja endokrynologiczna - lekarz przepisze lek jeśli będzie taka potrzeba.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Endokrynolog w Dąbrowie Górniczej Endokrynolog w Katowicach Endokrynolog w Warszawie Endokrynolog w Krakowie Endokrynolog w Bielsku-Białej Endokrynolog w Gliwicach Endokrynolog w Częstochowie Endokrynolog we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4