Rumień na początku prącia

Na początku prącia na skórze od ponad miesiąca mam na skórze zmianę, wyglądem przypomina rumień, czasem zasycha i się łuszczy, często swędzi i sprawia ogólny dyskomfort, co to może być?
Proszę skontaktować się z lekarzem celem przepisania leków na receptę.
Najprawdopodobniej infekcja tej okolicy, konieczne badanie lekarskie i leki na recepte
Witam Serdecznie.

Choć jestem psychologiem, doświadczenie ukierunkowało mnie w poznanie człowieka od strony holistycznej, dlatego pozwalam sobie odpowiedzieć na Pana pytanie. Jeśli problem jest powtarzający się proszę rozważyć grzybice. Jest taki grzyb, który nazywa się Candida, naturalnie występujący w jelitach zdrowego organizmu. Jednak jego rozrost często atakuje właśnie miejsca intymne, może powodować również łuszczycę na innych częściach ciała oraz być przyczyną astmy oskrzelowej. W Polsce niestety Specjaliści mało wiedzą o tym zaburzeniu i nie traktują go poważnie. Są jednak metody walki z tym opornym na leczenie intruzem. Bez diety się nie obejdzie. Mam nadzieje, że pomogłem.

Z Poważaniem
Tomasz Kozieja
Należy zgłosić się do dermatologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi