2023-06-05

Po ilu dniach od powiększania ust można wziąć antybiotyk?

Dzisiaj miałam zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Dwa dni temu byłam u urologa i dostałam antybiotyk - nie przyjęłam go, ponieważ nie można ich brać podczas takich zabiegów. Chciałabym jednak jak najszybciej wziąć tabletkę. Mogę wziąć antybiotyk 2/3 dni po zabiegu, czy odczekać dłużej?

Należy skonsultować się z lekarzem, który wykonywał zabieg.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lęki w Toruniu Lęki w Warszawie Lęki w Poznaniu Internista w Dąbrowie Górniczej Lęki w Bielsku-Białej Lęki w Krakowie Lęki w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie