2023-06-07

Pieczenie w klatce piersiowej po masturbacji.

Ostatnio zauważyłem, że po masturbacji odczuwam dość silne pieczenie, a nawet kłucie w klatce piersiowej (mniej więcej pośrodku). Nawet następnego dnia potrafię obudzić się z takim pieczeniem (często też występuje to przy głębszych wdechach). Niedawno nabawiłem się refluksu żołądka, a także mam astmę. Powinienem się tym martwić czy to przejściowe?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Astma w Katowicach Internista w Katowicach Astma w Warszawie Internista w Dąbrowie Górniczej Astma w Krakowie Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Astma w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5088
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
13970
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+120
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z