Odmienne zachowanie, brak sił, problemy ze skupieniem - czy to zaburzenie afektywne dwubiegunowe?

Dzień dobry, od pewnego czasu zauważyłam u siebie odmienne zachowania np. zwykle byłam bardzo towarzyska i często wychodziłam z domu, teraz nie mam na to siły i kompletnie nie mam ochoty. Cały dzień siedzę w domu. Śpie po 10 godzin mimo że nic nie robię w ciągu dnia. Bardzo łatwo sie denerwuję i często mam problemy ze skupieniem nawet jeżeli chodzi o czytanie pojedynczych zdań. Ale czasem (rzadko) mam dużo energii, bardzo zwiększony popęd seksualny oraz ogolna chęć do życia. Wydaje mi sie, że mogę chorować na zaburzenie afektywne dwubiegunowe choć jednak mogę się mylić, nie wiem co mi dolega jednak czasem naprawdę odechciewa mi sie żyć a boję się iść do psychiatry/psychologa. Dodam iż mam 15 lat i nie wiem jak porozmawiać z rodzicami o tym.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra we Wrocławiu Psycholog we Wrocławiu Psychiatra w Warszawie Psycholog w Warszawie Psycholog w Katowicach Psycholog w Dąbrowie Górniczej Psycholog w Krakowie Psycholog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi