2023-10-26

Od około 3-4 lat zmagam się z problem pojawiającego się kaszlu.

 Kaszel występuje z reguły rano. Mam wrażenie, że podczas snu z górnej części dróg oddechowych "coś" spływa mi do gardła. Kaszel pojawia się z rana, najczęściej podczas jedzenia lub nawet przed. Pojawia się on również np.gdy docierają do mnie intensywne, mocne zapachy np. grill, perfumy. W momencie "ataku" kaszlu odczuwam jakby pełne gardło. Kaszel trwa od kilku do kilkunastu minut, z reguły do momentu wykrztuszenia i wyplucia śliny. Ślina ta jest biała i gęsta. Takie zdarzenie pojawia się kilka razy dziennie. Z niewiadomych przyczyn kaszel w zależności np od pogody jest mocniejszy lub słabszy. Bardzo proszę o pomoc. Byłam już u kilkunastu lekarzy, otrzymywałam różne leki i byłam na różnych badaniach i nic. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby układu oddechowego w Warszawie Kaszel w Warszawie Choroby układu oddechowego w Bielsku-Białej Choroby układu oddechowego w Dąbrowie Górniczej Kaszel w Krakowie Kaszel w Dąbrowie Górniczej Choroby układu oddechowego w Katowicach Kaszel w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4