Nietypowe napady kłującego bólu całego ciała - podłoże neurologiczne?

Witam mam 25lat I szukam odpowiedzi na nietypową przypadłość. Otóż jakieś 2 lata temu miałam pierwszy "atak"- polegał on na tym, że w jednym momencie zaczęło mnie wszystko kłuć, klata piersiowa, brzuch, plecy i szyja. To uczucie silnego kłucia które wędrowało od pasa do szyi. To był straszny ból nie do opisania. Trwał około 40 min, ból był pulsacyjny raz mocniej, raz mniej. Nie pamiętam co jadłam wtedy, ale ten atak pojawił się znów jakieś 3 miesiące temu i w zeszłym tygodniu, było to parę godzin po dość niezdrowym jedzeniu. Nie wiem czy to miało z tym związek, dodam jeszcze, że jestem osobą która często się stresuje, często towarzyszy mi też lęk. Przed ostatnim takim atakiem właśnie miałam dużo stresu. Czy mój problem ma podłoże neurologiczne? Jakie powinnam zrobić badania?
Zalecana stacjonarna konsultacja lekarska z pełnym badaniem fizykalnym.
Myślę że powinna Pani zgłosić się na badanie lekarskie.
Należy zgłosić się do lekarza osobiście. Jak nie znajdzie przyczyny to wyśle on do psychiatry.
Należy zgłosić się do lekarza osobiście. Jak nie znajdzie przyczyny to wyśle on do psychiatry.
Należy zgłosić się do lekarza osobiście. Jak nie znajdzie przyczyny to wyśle on do psychiatry.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi