Nieregularne miesiączki i silne PMS - czy można to wyregulować?

Mam problemy z nieregularną, skąpą i krótką miesiączką. Do tego mam silne i przedłużające się PMS, owłosienie na brodzie, piersiach i udach, trądzik na klatce piersiowej i szyi, suchą skórę, wypadające i przerzedzone włosy. Mam również stwierdzone cienkie endometrium 0,33 cm oraz suchość pochwy. Hormony rzekomo w porządku. Co robić? Czy szukać pomocy dalej czy zostawić jak jest?

Wskazana opieka specjalistyczna ginekologa endokrynologa.
W pierwszej kolejności wymaga Pani szczegółowej diagnostyki z pogranicza ginekologii i endokrynologii opierającej się na dalszych badaniach laboratoryjnych lub weryfikacji dotychczas wykonanych badań w oparciu o skrupulatny wywiad chorobowy i dokładne badanie ultrasonograficzne.
Proszę się zwrócić do lekarza rodzinnego, endokrynologa.
Musi Pani zgłosić się do ginekologa endokrynologa .I zbadać poziom testosteronu.
można wyregulować nieregularne miesiączki , zalecam wizyte u ginekologa i endokrynologa
Wskazana konsultacja ginekologiczna i rozważenie włączenia tabletek antykoncepcyjnych o potencjale anty - androgennym
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia miesiączkowania w Bielsku-Białej Zaburzenia miesiączkowania w Warszawie Zaburzenia miesiączkowania w Dąbrowie Górniczej Zaburzenia miesiączkowania w Katowicach Zaburzenia miesiączkowania w Krakowie Zaburzenia miesiączkowania w Gliwicach Zaburzenia miesiączkowania w Poznaniu Zaburzenia miesiączkowania we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3917
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10061
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi