Niepokojące wyniki badań krwi - co oznaczają?

Dzień dobry, mam kamień na nerce, duża obecność leukocytów(94) i erytrocytów(104). CRP w piątek wynosiło 9,5. CRP w niedziele 34,6 (zaczęłam wtedy antybiotyk w szpitalu). CRP dziś 52,90( biorę w domu antybiotyk). Czy te wyniki tak maja rosnąć pomimo brania antybiotyku ? Jestem w 6 miesiącu ciąży. Do nefrologa i ginekologa dopiero mam termin na poniedziałek. Proszę o poradę. Dziękuję.

Do interpretacji wyników morfologii krwi niezbędna jest znajomość wszystkich parametrów, a nie tylko wybiórczo przez Panią wskazanych oraz szczegółowy wywiad z pacjentem. Proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym ciążę.
Zapraszam na konsultacje, wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Proktolog w Warszawie Proktolog w Katowicach Proktolog w Dąbrowie Górniczej Proktolog w Krakowie Proktolog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z