Nie mam miesiączki od prawie 90 dni. Czy mogłam zajść w ciążę?

Moje pytanie jest pewnie dość znane, aczkolwiek bardzo się stresuję. Jak wiadomo, edukacja seksualna w szkolnictwie niewiele mnie nauczyła, więc chcę rozwiać swoje wątpliwości ze specjalistami. Mianowicie, nie mam miesiączki od prawie 90 dni, dość prawdopodobne, że wynika to ze stresu oraz zwiększenia masy ciała. Jednakże moje pytanie jest takie: czy gdy mój partner doznał orgazmu i skończył na moim wzgórku łonowym, po czym wytarłam się chusteczkami także w okolicy wejścia do pochwy, jest szansa na zajście w ciążę? Może to dość głupie pytanie, ale naprawdę obawiam się całej tej sytuacji.
Rozstrzygające będzie badanie ginekologiczne.
Proszę wykonać test ciążowy.
nalezy wykonac badanie bhcg i test ciążowy
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi