Nerwobóle opuszków palców

Choruję na toczeń układowy, od jakiegoś czasu pojawiły się nerwobóle opuszków palców, lekarz reumatolog zalecił podwyższenie encortonu z 5 mg do 10 mg lecz to dalej nie pomaga. Wyniki z morfologii są dobre, a nikt dalej nie potrafi udzielić pomocy. Biorąc 50mg ketanolu ból ustępuje, a pominięcie dawki wiąże się dalej z bólem. Najgorzej jest w nocy, gdyż ból tak dokucza, że bez ketanolu nie da się funkcjonować normalnie. Proszę o jakieś informacje jak mam dalej postępować.
Proszę skontaktować się z prowadzącym terapię reumatologiem. Konieczne będzie włączenie leków działających przyczynowo zamiast zwiększania dawek leków przeciwbólowych.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi