2022-05-04

Nawracające wymioty u dziecka - czy to może być refluks?

Mój 4 letni syn od około 6 miesięcy raz w tygodniu wymiotuje. Wymioty występują w nocy. Ostatnio się nasiliły i synek wymiotuje dwa razy w tygodniu. Torsje męczą go nawet pół nocy co 10-15 minut. Syn choruje na nawykowe zaparcia. Niepokoi mnie również to, że bardzo się poci. Lekarz podejrzewa refluks, jesteśmy zapisani do gastroenterologa. Czy aby na pewno może to być refluks? Czy może coś innego daje podobne objawy?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pediatra w Warszawie Pediatra w Katowicach Pediatra w Dąbrowie Górniczej Pediatra w Bielsku-Białej Pediatra we Wrocławiu Pediatra w Gliwicach Pediatra w Krakowie Pediatra w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie