Nawracające infekcje po współżyciu z mężem

Za każdym razem po współżyciu z mężem mam infekcje. Próbowałam już wszystkiego maści tabletki dopochwowe, ale nic nie pomaga. Jest przy tym dziwna wydzielina z pochwy, ból i pieczenie. Dodam, że trwa już to od paru miesięcy. Jak rozwiązać ten problem?
Przyczyn powyższych dolegliwości może być kilka. Należałoby pogłębić wywiad lekarski aby wdrożyć odpowiednie postępowanie.
Trzeba również leczyć partnera.
Myśle ze przyczyną nawrotów jest nadkażeniem przezpartnera.
należy leczyć tez partnera
wymagana wizyta u ginekologa
Proszę nakłonić partnera do wizyty u urologa, ale wskazana będzie też Pani wizyta u ginekologa.
Trzeba przeleczyć się razem i zwiększyć higienę.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi