Nawracające bóle mięśnie barku i ramion, czy ma to związek z tarczycą?

Mam 30 lat hashimoto oraz niedoczynność tarczycy, przyjmuje dawkę 50 letrox. Ogólna morfologia w normie, OB podwyższone norma 20mm/h, wynik 22 mm/h. Od kilku miesięcy mam nawracające bóle mięśnie barku i ramion. Nie mogę podnieść ręki do góry. Wykonałam rezonans, który nie stwierdził żadnych zmian. Ortopeda również nie widzi nic niepokojącego. Zauważyłam, że przy mega ścisłej diecie objawy ustępują o dziwo w jakimś stopniu. Czy te dolegliwości mają związek z tarczycą?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi