Krew w stolcu, biegunki i migreny. Jaka może być przyczyna?

Dobry wieczór. Mam 36 lat. Około miesiąca temu zauważyłam, że w stolcu znajduje się krew. Już kilka lat zmagałam się z biegunkami, bólami głowy (migreny nawet dwa razy w miesiącu). Oprócz tego pęczniejący brzuch na wieczór, gazy, uczucie zmęczenia, stany depresyjne, nerwica. Oprócz tego pod koniec czerwca na badaniach krwi wyszła delikatna anemia. Zadaje pytanie gdyż trochę się niepokoję, ze względu na sytuację z coronavirusem. Jestem zapisana na pilną wizytę do gastrologa, na którą czekam już ponad miesiąc, doktorka rodzinna przepisała mi lek Pentasa. Czuję się po nim na pewno lepiej, ale wciąż się denerwuje, gdyż nie wygląda to wszystko dobrze. Proszę o poradę. Rozważam przylot do Polski, aby zrobić prywatnie kolonoskopię i szybciej to ogarnąć, bo boje się że coś się pogorszy nim będę mieć tu w Irlandii wizytę. Proszę o odpowiedź. Dziękuję

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Zapytaj lekarza
Wpisz treść swojego pytania
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
169
Pytań zadanych
przez pacjentów
83
Odpowiedzi
udzielonych przez lekarzy
19
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi