2020-10-15

Krew w stolcu, biegunki i migreny. Jaka może być przyczyna?

Mam 36 lat. Około miesiąca temu zauważyłam, że w stolcu znajduje się krew. Już kilka lat zmagałam się z biegunkami, bólami głowy (migreny nawet dwa razy w miesiącu). Oprócz tego pęczniejący brzuch na wieczór, gazy, uczucie zmęczenia, stany depresyjne, nerwica. Oprócz tego pod koniec czerwca na badaniach krwi wyszła delikatna anemia. Zadaje pytanie gdyż trochę się niepokoję, ze względu na sytuację z coronavirusem. Jestem zapisana na pilną wizytę do gastrologa, na którą czekam już ponad miesiąc, doktorka rodzinna przepisała mi lek Pentasa. Czuję się po nim na pewno lepiej, ale wciąż się denerwuje, gdyż nie wygląda to wszystko dobrze. Proszę o poradę. Rozważam przylot do Polski, aby zrobić prywatnie kolonoskopię i szybciej to ogarnąć, bo boje się że coś się pogorszy nim będę mieć tu w Irlandii wizytę. 

Krew w stolcu wymaga badań, jest objawem niepokojącym. Anemia świadczy że ten stan już trwa jakiś czas. Należy pogłębić diagnostyke jak szybko jest to możliwe.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Anemia w Warszawie Biegunka w Warszawie Migrena w Poznaniu Nerwica w Poznaniu Migrena w Częstochowie Nerwica w Częstochowie Nerwica w Łodzi Migrena w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4