2023-11-22

Jak wyleczyć przeziębienie pęcherza raz na zawsze?

Męczę się od już, od nie wiadomo ile z przeziębieniem pęcherza. Badałam mocz i nie wyszły żadne bakterie Pojawia się to coraz częściej. Zauważyłam ze najczęściej jak jest zimno, po stosunku i przed miesiączka. Stosowałam leki na pęcherz, ale nawróciło znowu i znowu. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, bo jest to uciążliwe w życiu codziennym. Piecze, nie mogę wyjść wtedy z toalety, ustępuje zazwyczaj po godzinie/dwóch.

Witam, Pani objawy dosyć czesto powtarzają sie u młodych kobiet. Wynika to przeważnie z budowy cewki moczowej (jest stosunkowa krótka i łatwo ulega zakażeniom). Zalecane są: przestrzeganie ścisłej higieny osobistej, oddawanie moczu przed i po stosunku, korzystanie z naparów moczopędnych, picie dużej ilości płynów. Jeżeli mimo tego objawy nie miną wskazana jest konsultacja urologiczna. Życzę dużo zdrowia! Pozdrawiam serdecznie dr n med Ewgenij Mozgunow
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny we Wrocławiu Lekarz rodzinny w Częstochowie Lekarz rodzinny w Olsztynie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4