Jak otrzymać receptę na leki bez ubezpieczenia zdrowotnego?

Jakby wyglądało to, jeśli straciłem ubezpieczenie, które posiadałem z Urzędu Pracy, a leki przepisywał mi lekarz rodzinny, z którego już nie mam prawa korzystać? Na jakiej podstawie mógłbym otrzymać leki, które wcześniej przyjmowałem?
Dostanie Pan leki na 100% Zapraszam na wizytę.
Ubezpieczenie w ramach NFZ konieczne jest w przypadku leków podlegających refundacji. Gdy NFZ partycypuje w dopłatach. Inne recepty nie interesują funduszu i nie jest w związku z tym konieczne ubezpieczenie. Pozdrawiam
Dzień dobry,
Proszę złożyć wniosek w ośrodku pomocy społecznej lub w urzędzie miasta albo gminy w aktualnym miejscu zamieszkania celem uzyskania decyzji uprawniającej do bezpłatnych świadczeń opieki zdrowotnej. Wniosek taki jest rozpatrywany indywidualnie. Do tego czasu leki i świadczenia zdrowotne nie będą refundowane.
Nie posiadając ubezpieczenia zdrowotnego podczas teleporady można otrzymać e-receptę na leki z pełną odpłatnością.
Należy uzyskać kopię dokumentacji z przychodni i zgłosić się do dowolnego lekarz, może być nawet online.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7016
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi