Hipokalcemia w przebiegu osteoporozy

Moja mama choruje na osteoporozę, po zrobieniu badań okazało się, że ma za dużo wapna we krwi, hipokalcemia, zapewne zwiazana z przyjmowaniem albo przedawkowaniem wapnia, lekarz zalecił zaprzestanie brania wapnia, aby zbić. Kolejne wyniki zrobiła, wapno się unormowało, ale fibrynogen się podwyższył (od czego, i jakie skutki mogą być)? I moje pytanie, po tym jak wapno się unormowało, lekarz zalecił kontynuowanie brania wapna i kwasu ibandronowego, czy z powrotem nie nawróci się hipokalcemia? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi