2023-11-16

Do jakiego specjalisty mam się jeszcze udać? Jakie badania wykonać?

Jak twierdzą lekarze, jestem rzadkim przypadkiem w Polsce. Mam 20 lat, wszystko trwa 2 lata, mężczyzna. U jakich lekarzy, specjalistów byłem: - endokrynolog - hepatolog - gastrolog - dietetyk kliniczny - rodzinny - urolog. Żaden nie może mnie zdiagnozować. Objawy: Gazy śmierdzące dużo w ciągu dnia najczęściej po godzinie 16 niezależne od tego co jem, Impotencja, w ciągu dnia pojawia się żółtaczka np. Na godzinę jest, a potem na godzinę znika, żółte luźne stolce, nigdy nie miałem zaparć, czasami lekkie kucie w okolicach wątroby, zmęczenie w ciągu dnia. Przedstawie najważniejsze badania bo mam ich całą teczkę: Prolaktyna: dwa razy ponad normę Estradiol: lekko ponad normę ALT: lekko zawyżony cały czas około 70. Bilirubina często lekko ponad normę. MRI przysadki mózgowej: nic Markery nowotworowe: nic Kolonoskopia: nic Gastroskopia: lekkie zapalenie żołądka Elastaza trzustkowa: nic Badania na wirusy HCV, HBs: Nic Ama, asma, LKM: nic Panel celiaka: nic Helicobacter: nic Standardowe USG organów: nic Tarczyca została przebadana: nic Szybkie informację: dostawałem tabletki na prolaktynę i wątrobę, ale nie bardzo przynosiły skutek, a lekarze nie mogli znaleźć przyczyny, dlaczego tak jest. Nie jem laktozy. Mam idealną dietę i sylwetkę. Mam cholesterol w normie, ale muszę jeść trochę więcej tłuszczy nienasyconych niż zwykły człowiek, bo inaczej spada mi poniżej normy. Nie mam cukrzycy ani insulinooporności. Na pewno coś pominąłem. Pomocy.

Podane zostało wiele objawów nie mających zapewne ze sobą związku.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Endokrynolog w Dąbrowie Górniczej Endokrynolog w Katowicach Żółtaczka w Gliwicach Endokrynolog w Bielsku-Białej Żółtaczka w Katowicach Żółtaczka w Bielsku-Białej Żółtaczka w Dąbrowie Górniczej Endokrynolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4