Czy zawroty głowy i nudności mogą być skutkiem pobicia występującym do kilku dni po zdarzeniu?

Chciałabym zapytać czy objawy takie jak zawroty głowy trwające nieprzerwanie 4 dzień, zaburzenia równowagi oraz pogorszenie widzenia i nudności mogą być skutkiem uderzenia trzykrotnie w twarz? Zostałam pobita, nie stwierdzono u mnie wstrząsu mózgu, miałam złamany nos z przemieszczeniem, ale moje samopoczucie od tamtego zdarzenia zamiast poprawić, ciągle się pogarsza. Od zdarzenia minęło 6 dni, bardzo martwię się, że może to być jakiś guz albo jakaś zmiana w mózgu.

Zalecana kontrolna wizyta stacjonarna.
Zalecana kontrolna wizyta stacjonarna.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Neurolog w Bielsku-Białej Neurolog w Katowicach Internista w Krakowie Neurolog w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4034
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10763
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi