Czy zawroty głowy i nudności mogą być skutkiem pobicia występującym do kilku dni po zdarzeniu?

Chciałabym zapytać czy objawy takie jak zawroty głowy trwające nieprzerwanie 4 dzień, zaburzenia równowagi oraz pogorszenie widzenia i nudności mogą być skutkiem uderzenia trzykrotnie w twarz? Zostałam pobita, nie stwierdzono u mnie wstrząsu mózgu, miałam złamany nos z przemieszczeniem, ale moje samopoczucie od tamtego zdarzenia zamiast poprawić, ciągle się pogarsza. Od zdarzenia minęło 6 dni, bardzo martwię się, że może to być jakiś guz albo jakaś zmiana w mózgu.

Zalecana kontrolna wizyta stacjonarna.
Zalecana kontrolna wizyta stacjonarna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3566
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi