2024-01-07

Czy wizyty u psychiatry w formie teleporad są tak samo skuteczne jak te odbywające się stacjonarnie?

Ja będę miała teleporady u psychiatry, pierwsze dwie wizyty odbędą się stacjonarnie, a reszta już w formie teleporad, bo nie mam jak dojeżdżać.

W tej sprawie należy skonsultować się ze swoim psychiatrą, u którego będą odbywały się wizyty.
tak, wizyta w formie teleporady niczym się nie rózni od wizyty w gabinecie stacjonarnym poza tym że jest realizowana za pomocą środków telemedycznych (wideorozmowa, telefon). w naszej poradni proMind Telemedycyna wykonujemy już od wielu lat skutecznie wizyty i pacjenci bardzo chwalą sobie taką formę diagnostyki i terapii. umożliwia ona właśnie dotarcie do psychiatry nawet z bardzo odległych miejsc Polski, Europy czy świata.
decyzje o formie wizyty podejmuje lekarz psychiatry prowadzący leczenie.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra w Bielsku-Białej Psychiatra w Krakowie Psychiatra w Łodzi Psychiatra we Wrocławiu Psychiatra w Poznaniu Psychiatra w Gdańsku Psychiatra w Dąbrowie Górniczej Psychiatra w Bydgoszczy

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4