2021-04-18

Czy wirus HPV u mężczyzn zawsze znajduje się w cewce moczowej?

Po obrzezaniu pojawiły mi się dziwne zmiany. Lekarze podejrzewają liszaja twardzinowego i brodawki. Brodawki nie wyglądają jak typowe wirusowe. Podczas leczenia liszaja twardzinowego stosuje się silne sterydy, których nie wolno stosować jak się ma HPV. Znalazłem też informację, że w UK robią test również osobom obrzezanym poprzez zanurzenie żołędzia w jakimś płynie.

Zmiany powodowane przez wirusa HPV w zależności od jego typu lokalizować się mogą praktycznie na wszystkich powierzchniach skóry i w obrąbie błon śluzowych.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby skóry w Gliwicach Choroby skóry w Katowicach Choroby skóry w Warszawie Twardzina w Katowicach Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Twardzina w Warszawie Twardzina w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6473
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16811
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+156
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4