2024-01-28

Czy w tym wieku może to wskazywać na raka płuc bez innych objawów tylko te 2?

Mam 18 lat i od pewnego czasu mam 2 dokuczliwe objawy. Od jakiegoś miesiąca, bo pod koniec grudnia zacząłem odczuwać łaskotanie w gardle i świszczący oddech, mianowicie jak biorę wdech, to czuje łaskotanie w gardle i czasami mam takie napady łaskotek po 15 minut i przechodzi. Czasami odkaszluje taka jakby chrypkę, bez krwi. Nie mam bólów w klatce piersiowej tylko te 2 objawy. Mam zaburzenia lękowe i się boję, że to rak płuc a nikt u mnie nie miał ani nie palę papierosów. Czasami taki kaszel po prostu i świszczy jakby w gardle czy płucach, jest sezon zimowy. Proszę o opinie tutaj i o ewentualnie uspokojenie, bo boję się chodzić po lekarzach. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia lękowe w Lublinie Zaburzenia lękowe w Toruniu Ból gardła w Bielsku-Białej Zaburzenia lękowe w Warszawie Zaburzenia lękowe w Poznaniu Ból gardła w Dąbrowie Górniczej Zaburzenia lękowe w Bielsku-Białej Zaburzenia lękowe w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4